Byznys

Jaké hračky mají děti rády?

Jaké hračky mají děti rády?

Jaké hračky mají děti rády?

Pokud přemýšlíte, jaký dárek pořídit své ratolesti, pak se vám možná bude hodit několik dobrých tipů. Každé dítě je jiné a upřednostňuje jiné činnosti a jiné hračky. Většinou však v dnešní době bývají děti doslova zavaleny velkým množstvím hraček, z kterého si ale málokdy s něčím opravdu hrají. Méně je někdy více. Dnes si můžeme vybírat z opravdu velice široké nabídky hraček.

hracky

Kluci

Pro chlapce můžeme volit z klasiky, jako jsou autíčka, autodráhy nebo vláčky a vlakové koleje. Velice oblíbená a známá je postavička z televizního seriálu, mašinka Tomáš. Pokud už máte doma spoustu kolejí a mašinek, pak vašemu chlapci jistě udělají radost i další věci z kolekce ostatní MyFirst Masinka-tomas, kde je Tomáš ústřední postavičkou. Například bublifuk, pyžamko či různé hry a aktivity s mašinkou Tomášem jistě potěší a pobaví. Dále jsou u chlapců oblíbení různí superhrdinové, roboti, dinosauři a samozřejmě nesmí chybět bagry a stavební stroje. Některé hračky jsou přeci jen náročnější na prostor. Jsou to především různé stavebnice, kostky nebo puzzle. Pokud už váš pokojíček opravdu doslova přetéká a další objemnější hračky už prostě nepojme, pak můžete volit z různého sortimentu papírenského zboží s motivy oblíbených hrdinů. Můžou to být různé modelíny, fixy, pexeso, vystřihovánky nebo karetní hry.

kostky

Dívky

U děvčat jistě největší úspěch sklidíte s panenkami, různými zvířátky, kočárky nebo korálky. Obvykle platí, že čím více růžové, tím oblíbenější je taková hračka u holčiček. Dívky si rády hrají i s domečky pro panenky, s kuchyňkami nebo třeba hudebními nástroji. Trefou do černého obvykle bývají plyšové hračky, a to všech druhů a velikostí. Poslední dobou se do popředí dostávají růžoví jednorožci. Každá holčička touží po tomto roztomilém zvířeti. Existuje i spoustu doplňků s tímto motivem. Od čelenek, sponek do vlasů, náramků či korálků.

Rate this post