Jaké hračky mají děti rády?


Jaké hračky mají děti rády?

Pokud přemýšlíte, jaký dárek pořídit své ratolesti, pak se vám možná bude hodit několik dobrých tipů. Každé dítě je jiné a upřednostňuje jiné činnosti a jiné hračky. Většinou však v dnešní době bývají děti doslova zavaleny velkým množstvím hraček, z kterého si ale málokdy s něčím opravdu hrají. Méně je někdy více. Dnes si můžeme vybírat z opravdu velice široké nabídky hraček.

hracky

Kluci

Pro chlapce můžeme volit z klasiky, jako jsou autíčka, autodráhy nebo vláčky a vlakové koleje. Velice oblíbená a známá je postavička z televizního seriálu, mašinka Tomáš. Pokud už máte doma spoustu kolejí a mašinek, pak vašemu chlapci jistě udělají radost i další věci z kolekce ostatní MyFirst Masinka-tomas, kde je Tomáš ústřední postavičkou. Například bublifuk, pyžamko či různé hry a aktivity s mašinkou Tomášem jistě potěší a pobaví. Dále jsou u chlapců oblíbení různí superhrdinové, roboti, dinosauři a samozřejmě nesmí chybět bagry a stavební stroje. Některé hračky jsou přeci jen náročnější na prostor. Jsou to především různé stavebnice, kostky nebo puzzle. Pokud už váš pokojíček opravdu doslova přetéká a další objemnější hračky už prostě nepojme, pak můžete volit z různého sortimentu papírenského zboží s motivy oblíbených hrdinů. Můžou to být různé modelíny, fixy, pexeso, vystřihovánky nebo karetní hry.

kostky

Dívky

U děvčat jistě největší úspěch sklidíte s panenkami, různými zvířátky, kočárky nebo korálky. Obvykle platí, že čím více růžové, tím oblíbenější je taková hračka u holčiček. Dívky si rády hrají i s domečky pro panenky, s kuchyňkami nebo třeba hudebními nástroji. Trefou do černého obvykle bývají plyšové hračky, a to všech druhů a velikostí. Poslední dobou se do popředí dostávají růžoví jednorožci. Každá holčička touží po tomto roztomilém zvířeti. Existuje i spoustu doplňků s tímto motivem. Od čelenek, sponek do vlasů, náramků či korálků.

Doporučené články