Sexy mladá studentka z live sex chat a zralé mature ženy


Jmenuji se Natálka a v létě 2022 mi bylo krásných osmnáct let, studovala jsem třetím rokem zdrávku a na léto jsem si našla brigádu na stránce pro dospělé. Psala jsem si s muži a ženami z celého světa, někteří pánové měli fakt divné choutky. Dva vibrátory v kundičce a třetí v zadečku jsem ještě dala, ale pít svoji moč, to už bylo za hranou, a to jsem odmítala.

Za těch pár týdnů jsem měla už řádně projetou lasturku svým obřím dildem, nedělalo mi problém na LIVE SEX CHATU ukázat co již všechno umím. Kluci mi posílali velká dýška a peníze se mi jen hrnuly. Jako mladé studentce se mi o takových prachách ani nesnilo, za 2 měsíce jsem si vydělala na ojeté autíčko, a ještě mi zbylo na celoroční útraty za oblečení a kosmetiku.

ženské tělo

V druhé polovině srpna se mi na erotickém chatu objevily dvě milfky, které si se mnou chtěly psát o svých lesbických erotických představách a sexu ve třech. Nedělalo mi žádný problém jim ukázat na webce své mladé tělo. Asi tak tři dny mi posílaly ohromné množství peněz přes webkameru a nestačila se divit, jak moc může být člověk bohatý a utrácet za LIVE CHAT.

Následující den mi napsaly, zdali bych přijala pozvání na 7denní plavbu kolem pobřeží Chorvatska. A že už se svými kamarádkami zaplatily loď a pořád jim zbývají volná místa v kajutách, takže bych to od nich měla celé zadarmo. Odjezd do Chorvatska by byl již za 4 dny.

Mě se ten plán na léto líbil, stejně mi už EROTICKÝ CHAT vydělal spoustu peněz a já si chtěla ještě užít poslední týdny u moře, než nastoupím v září na školu. Holkám jsem to odsouhlasila a těšila se na výlet. V pátek mě vyzvedly autem, měly krásný stříbrný Mercedes-Benz GLS z roku 2021, cesta utíkala parádně, holky se celou dobu smály a prý že pro mě mají na lodi překvapení.

Ráno v 8 jsem přijely do Biogradu na Moru k velkému přístavu, kde kotvily nádherné lodě. V dálce už na nás mávaly jejich kamarádky z katamaránu. Nikdy jsem na takové lodi nebyla a začala se děsně moc těšit.

Všechny holky mě přivítaly pusou na tvář a v osmičlenné posádce jsme vyrazily na plavbu. Kajuty byly po dvou a já měla dvojitou manželskou postel s Andreou, prý ať jí říkám jen zkráceně Andy. První den jsem se seznamovala s řízením lodi, holky mě všechno ukázaly. Pomohla jsem nejstarší Gábině s vařením a užívala si slunce na moři. Odpoledne jsme projížděly kolem souostroví národního parku Kornati a na večer zakotvily u Dugi otok. První večeře na katamaránu byla luxusní, k tomu sladké červené víno a skvělá nálada.

erotika

Večer jsme brzo usnuly a asi za 3 hodiny mě něco lechtivého probudilo. Andrea mi rukou hladila kalhotky a mě to vzrušení dělalo moc dobře. Asi to bylo tím, že jsme byly na Jaderském moři a vanul čerstvý vzduch, který jsem z Prahy neznala. Zašeptala jsem jí ať pokračuje. Andy mi pomalu svlékla mé titěrné kalhotky a zůstala mi jen saténová košilka, ze které mi trčela špičatá kulatá prsa. Po chvilce už byla moje lasturka vlhká a já na oplátku začala projíždět její vyholenou kundičku.

Andy vyndala z batohu obří dvojité lesbické dildo a já už věděla co chce dělat. Za chvilku jsme se navzájem projížděly jak smyslů zbavený. Šťáva z kundiček nám tekla po stehnech a já ji poprosila, že bych chtěla vyzkoušet polohu 69. Andy jen mrknula a už jsme ležely kundičkami tváří v tvář. Byla to nádherná slast cítit její sladkou broskvičku. Nevydržela jsem to a má prcinka pustila mnohonásobný orgasmus a zaplavila Andinu tvář.

Ráno jsem se probudila a Andy už připravovala snídani pro celou posádku. Holky už byly u stolu a všechny seděly oblečené v průsvitných bikinách. Pro mě také jedny přichystaly. Prý ať si je obléknu. Vzala jsem si je na tělo a cítila se v nich jako svůdná bohyně. V těch průhledných plavkách mi byla vidět dokonale vyrýsovaná vyholená osmnáctiletá buchtička a bradavky v sexy bikinách mi trčely jako stožár.

Zírala jsem na některé holky na lodi, měly pevná velká prsa. Dvě z nich měly nevyholenou buchtičku. Kamila byla zrzka s pevnými trojkami. Míša měla dvojky a vyrýsovanou postavu z posilovny. Petra s Katkou měly kypré proporce, obě dvě měly krásný velký zadek a asi osmičky prsa. Černovlasá Zuzanka s šestkami se na všechny jen usmívala.

lesbický sex

Holky vymýšlely různé erotické hry. Odpoledne jsme zakotvily u ostrova Mali Lošinj. Všechny holky naskákaly do vody a Zuzka všem nakázala, ať si sundáme plavky, že prý stejně nic nezakrývají. Po super koupání jsme vylezly na katamarán a začaly se opalovat. Moje Andy mě začala natírat olejem, jedním prstem mi zajela do lasturky a celá jsem se začala třást. V tom mi někdo sedl kundičkou na hlavu a já jí začala lízat chlupatou svatyni. Byla to Katka s obřími ceckami. Po chvilce mě něčí ruka zajela do vlhké broskvičky. Otevřela jsem oči a spatřila Petru, která měla na sobě připnuté obří nasazovací dildo a v druhé ruce olej. Holky mě chytly za ruce a nohy. Roztažená jsem ležela na podlaze katamaránu. Petra namazala olejem své nasazovací dildo a pomalu mi ho začala strkat do neroztažené dívčí kundičky.

Asi po pěti minutách silně přirazila a do mě zajel tlustý žalud. Chvilku s ním jezdila tam a zpět, a ještě více mi kundičku naolejovala. Pak znovu zatlačila, kundička povolila a půl dilda zajelo do mé svatyně a já pouštěla jeden orgasmus za druhým. Holky mě tam projížděly a střídaly se na mně jedna za druhou. Tři hodiny jsem byla luxusně šukána skupinkou sedmi nadržených holek.

Další dny jsme si užívaly každá s každou.

Na tyhle prázdniny nikdy nezapomenu, jela bych zas.

5/5 - (2 votes)

Doporučené články