Svatba


Svatba

Bez čeho se neobejde žádná pořádná svatba? Každý asi bude mít trochu jinou představu, a proto i odpovědi na tuto otázku budou značně různé. Někdo by preferoval spoustu přátel, zahradní párty s grilováním a oslavami až do samého rána. Někdo by volil komornější a skromnější svatbu v rodinném kruhu, společným obědem v restauraci a maximálně příjemným posezením. Ať už je ale ideální představa jakákoli, určitě je zde několik pevných pilířů, které ke každé správné svatbě neodmyslitelně patří.

novomanzele

Každý si chce zachovat vzpomínky. A k tomu se výborně fotí fotografie či svatební video. Dají se jejich pomocí zachytit vskutku originální a všední svatební příběhy. Každá svatba je jedinečná, každá má své vlastní kouzlo a svůj styl. V dnešní době má sice každý stále u sebe mobilní telefon a fotoaparát v jednom. Ale rozmazané a bledé fotky asi nikoho neokouzlí. Proto není od věci si objednat fotografa, který celý jedinečný den zachytí a vy jej tak budete moci prožívat stále znovu z fotografií či videa. Svatební fotograf obvykle má představu o tom, jaké fotografie novomanželů vyfotit, jaké téma zvolit či do jakých pozic dvojici postavit a zvěčnit. Pokud však máte svoji vlastní představu, určitě vám fotograf vyjde vstříc. Nezapomeňte si rozmyslet a připravit všechny nezbytné rekvizity či kostýmy. Ono shánět na poslední chvíli třeba takový bublifuk, fotostěnu či cylind a hůlku, to není žádná legrace.

svatba

Zlatým hřebem každé svatby bývá svatební dort. Klasické dorty bývají sněhobílé, decentně zdobené třeba ovocem či jedlými květy. Ale rozhodně nemusí zůstat jen u klasiky. Proto už nejsou výjimkou ani dorty barevné, dorty roztodivných tvarů i velikostí a také dorty, které jsou vtipné a originální. Je rozhodně ku prospěchu, když svatba má nějaké téma nebo motiv, který se promítne do všech nezbytností s ní spojených. Od pozvánek, přes jmenovky na stolech či dekorace.

Doporučené články