Web

Web

Web

Co je WEB? Web se ve zkratce píše‘ ‘www‘‘ to co píšeme na internetu, když něco hledáme. A jak se říká, web je jako pavučina. Jako má pavučina různých propletených cest, tak to samé má i web.

Web je internet, na kterém najdete spoustu zajímavých věcí i ty o kterých byste nechtěli vědět. Web je nejlepší komunikační a informativní přístroj. Co je špatné je to, že na webu je závislých přes většinu lidí na tomto světě.

woman-g36e40e2a8_1920

A k čemu je ten web vlastně dobrý? My si jenom myslíme, že na něm můžeme hrát hry, chatovat si s přáteli anebo rozhazovat peníze a objednávat si nějaké fast foody. Web je také dobrý k tomu, že můžeme sbírat informace, o volbách, prezidentovi, hercech, zpěváku apod. Anebo taky přes web můžeme pracovat někdo přeci spravuje stránky na Facebooku nebo Instagramu, a to je také web a nazývá se tomu práce na webu.  Moje práce se také spojuje s webem, píšu články do Wordu a pák je vkládám na web do systému. Web se zdá být složitý, ale ve skutečnosti je lehký a hlavně rychlí.

Na webu si také můžeme objednávat oblečení, kabelky, boty, šperky. Cokoliv, co si umaneme. Například dostanete chuť na fastfood, kliknete a do půl hodiny máte doma. Líbí se Vám halenka? Objednáte a do 3 dnů jí máte doma. Není ten web na druhou stranu skvělý nápad? Podle mě ano. Když už člověk nestíhá někam zajed, tak si to prostě sežene rychlejším způsobem. To je například, když sháníte něco, co v kamenných obchodech není, ale na webu je cokoliv, jak už jsem psala.

network-g147992180_1920

Na webu také můžeme objevit stránky ohledně her. Online her, takže si nemusíme do počítače nic stahovat, což je výhoda, že si nemusíme zahlcovat paměť hrami, ale můžeme hrát online. A další výhoda je ta, že můžeme hrát i jako multiplayer online. Co bych Vám ještě o webu napsala, jenom asi už to, že bychom zas tak tolik času na webu trávit neměli a dávat si jenom nějaké omezení. Abychom nezapomínali na své rodiny.

Rate this post