Mobil

Mobil

Mobil

Dnešní článek má být na téma mobil. Všichni víme, co to je a každý se s tím setkal před několika lety. Matně si vzpomínám, když moje biologická máma měla první telefon za porod mé sestry. Jinak u nás mobily vůbec nebyli. Mobil je malý přenosný zařízení a také se děli do různých skupin.

Dotykové, tlačítkové, vysouvací, sklápěcí no, jak tomu nazvat.  Klasický mobil, obsahuje ještě sluchátka a nabíječku. Dnešní doba se tak modernizuje, že se sluchátka už nedávají a spíše vytváří bezdrátová sluchátka. Ty si, ale musíte pak dokoupit zvlášť za nějaký ten tisíc.

technology-gd7a45779c_1920

Mobil je super, ale v dnešní době je na něm závislý každý druhý. Když jdu na zastávku nebo kousek do obchodu, každý má telefon v ruce. Málo kdy se stane, že vidím člověka bez něj.

Proč je taková doba, kde jsou všichni závislý? Ano, je pravda, že teď přes ty telefony se dá i pracovat a sama to znám, ale není lepší v klidu? Než po cestě a nedávat pozor kam jdete? Já si myslím, že ano.

Mobil je jinak skvělé zařízení, dá se přes něj tvořit nádherné fotky, nahrávat nějaké audia či natáčet vzpomínková videa. Také se v dnešní době strašně řeší, jakou máte značku telefonu a pokud nemáte tuto jsem hned méněcenným člověkem. A není to jedno? Každý člověk si pořídí telefon podle svých zkušenosti, podle toho za kolik si ho může dovolit a také podle toho jakou značku více preferuje. Jenomže to už ostatní lidi nezajímá. Každý telefon je v něčem specifický a výjimečný.

smartphone-g0b9ae4bce_1920

Jak už jsem psala je výjimečný, protože se dá na telefonu dělat vážně cokoliv. Psát si texty, tvořit videa, hrát hry no prostě zažene nudu.

Mobil je tedy převážně k telefonování a psaní SMS zpráv. Popravdě poslal jste někdo v této nejbližší době SMS? Protože já ne, jak jsou přehlcené aplikace přes co si lidé píší, tak ty smsky ztrácí význam, ale zase je skvělý, když nám smska oznámí datum, kdy přijde balík. Takže to zas tak ztracené není.

Rate this post