V létě bez slunečních brýlí ani ránu


Léto v plném proudu a vy jste zapomněli myslet na sluníčko? Nebo na něj myslíte až moc a máte už nakoupené všechny opalovací krémy, nové plavky i osušky a koupený zájezd k moři? A co takhle ostatní doplňky, jakým jsou především sluneční brýle? Ani na ty bychom neměli zapomínat.

V dnešní době je i v tomto směru rozhodně z čeho vybírat. Vyrábí se v dámské verzi, ale také v pánské.

Vsázíte na elegantnost a mužský styl? Pak si vaši oblibu si jistě získají černé nebo barevné sluneční brýle pánské https://www.luxbryle.cz/13-panske-bryle.

Možná jste to už tušili, ale víte, že brýle vám mohou úplně změnit obličej? Dost často se to říká nejenom u těch, které mají sloužit proti sluníčku, ale také především u těch běžných. Proto je potřeba si tento prvek vybrat tak, aby pasoval vašemu obličeji a lahodil jeho konturám. Může vám pomoci zvýraznit oči či jiné rysy v obličeji.

muž brýl

Existují desítky verzí, kulaté i hranaté, moderní, praktické, oválné, výrazné, barevné nebo jednobarevné s výraznými nebo jednoduchými obroučkami. Rozhodně je z čeho vybírat. Sluneční se vyrábí také na kolo a pro jiné další sporty. Dokonce je využijeme i v zimních měsících na horách, na lyžích, běžkách, snowboardu. Sportovní se hodí pro různé sporty a polarizační využijete snad naprosto kdekoliv a kdykoliv.

Velice často se nosí i v případě řízení vozidla. Není nic horšího, než když sednete za volant a slunce zrovna vychází a praží vám přímo do obličeje.

slunce ruka

Musíme však také zmínit, že jsou elegantním doplňkem a muži díky nim vypadají někteří starší, někteří mladší, jiní zase elegantnější nebo třeba také svědomitější a profesionálnější. Brýle vždy vzbuzují důvěru, ač bychom mohli říct, že nevíme, čím je to způsobeno. Dnešní moderní verze se plně přizpůsobují aktuálním trendům a v ničem nezůstávají pozadu.

Barvy si můžete zvolit sami podle svých preferencí, abyste si je mohli doladit například i k outfitu a podle nich se obléct. Když to ladí, vypadá to ještě o něco lépe, takže proč toho nevyužít.

Doporučené články