Optimalizace www


Internetové vyhledávače – mocné médium, na kterém dennodenně miliony uživatelů hledají pod klíčovými slovy ten správný obsah stránek, který jim udělá radost. Ať už jdou nakupovat oblečení, boty, nábytek, kosmetiku nebo věci do domácnosti. Vždy jdete si zadáváte klíčová slova do vyhledávačů. Platí to také v případě, že hledáte různé in formace, rady a tipy. Podle klíčových slov se vám pak ukážou stránky, které klíčová slova obsahují, a proč je nějaká webovka zrovna první?
vyhledávací stroj.jpg
Protože má internetové stránky správně nastavené, a má kvalitně provedené SEO, které se z hlediska dlouhodobého efektu hlídá. Pak máte jistotu, že budete mezi prvními stránkami, když lidé zadají klíčové slovo. Ovšem celý proces SEO není tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Jsou k tomu nezbytné jisté kroky, aby vše fungovalo tak, jak má. Proto potřebujete právě naši společnost, která má dlouholeté zkušenosti a zabývá se tématem SEO již mnoho let.
Optimalizace www je pro mnohé z nás koníčkem a proto snadno ale přesto naprosto odborně a profesionálně nastavíme správným způsobem vaše webovky. Hned na začátku se na všechno podíváme. Kontrola vašich webovek je to první, co budeme provádět, abychom zjistili, na co se u vás zaměříme. S každým klientem totiž jednáme individuálně, ale nemusíte se obávat, nepotřebujeme k tomu milion schůzek. Vše se domlouvá pomocí telefonních kontaktů nebo přes e-mail. Jednoduchá cesta k úspěchu.
odpočinek s mobilem.jpg

SEO webových stránek pro vyhledávače a linkbuilding

1. On-page faktory – nastavení webu
Návrh klíčových slov – pomůžeme vám navrhnout patřičná a nejlepší klíčová slova, nebo si je můžete zadat samostatně.
SEO analýza – podíváme se, jestli nemáte špatně nastavené webovky, případě se budeme snažit všechno napravit.
2. Off-page faktory – link building
Pr články
Revoluční PR články
Tematické PR články
Kompletní SEO – měsíční správa včetně všech služeb.

Doporučené články