Módní doplňky pro pány


Módní doplňky pro pány

Nejen ženy se rády zdobí. I pánové často rádi doplňují svůj outfit různými elegantními kousky, které podtrhnou jejich osobitý styl. Mohou to být například různé druhy přívěšků, náramků, hodinek, ale také třeba i sluneční brýle nebo kožený pásek s výraznou stříbrnou přezkou. Někteří pánové si rádi vybírají sami, jiní ocení, když jim někdo poradí s výběrem. Často se může také jednat o dárky od partnerky, rodiny či přátel. Pokud i vy hledáte originální dárek, pak můžete zvolit třeba dřevěné hodinky pánské.

hodinky

Dřevo je velmi oblíbený přírodní materiál, který poslední dobou zažívá opravdový boom. Je rozhodně ekologičtější než často využívané plasty a jiné syntetické materiály. Navíc, pokud je opracováváno ručně, má zhotovitel možnost prokázat nejen svou zručnost, ale také umělecké cítění. Samozřejmě mohou dřevěné doplňky vznikat i na zakázku přesně podle představ a přání budoucího majitele.

Pro muže se jako doplněk i výborně hodí různé druhy přívěšku, řetízků nebo náramků. Přívěšky mohou být zhotoveny jak z drahých kovů, jako je zlato nebo stříbro, tak ale i například z oceli, železa nebo jiného kovu. Co se řetízků týče, bývají to spíše řetězy. Muži se rádi zdobí silnějšími „řetízky“ než jemné ženské pohlaví. To samé platí také o náramcích, které bývají robustnější. Na mohutnější mužské ruce vypadají opravdu lépe, než jemné a lehce splétané náramky dámské.

bryle

Dalšími doplňky mohou být sluneční brýle, opasek nebo různé druhy klobouků a čepic. Ano, i někteří muži nosí sluneční brýle jako módní doplněk a ochrana proti slunečním paprskům je v tomto případě spíše druhořadá. Velmi zdobně působí i různé druhy pásků. Může se jednat o nenápadné kožené pásky, stejně tak to však mohou být pásky zdobné s nápadnou velkou přezkou. Vybírají si vaši muži módní doplňky sami, nebo se raději nechají nějakým pěkným skvostem obdarovat?

Doporučené články