Kouzelník na oslavu


Různé společnosti pořádají všemožné akce na oslavu svých výročí. Bývá zvykem, že na takovéto oslavě jsou přítomni i umělci, kteří na ní vytvářejí uvolněnou atmosféru. Lze si najmout hudebníky různého druhu a zaměření. Mohou Vám hrát na své nástroje a zpívat. Ale to není vše. Pokud chce pořadatel nějaké takové události skutečně okouzlit své hosty, může si pozvat i šikovného kouzelníka, který předvede mnoho zábavných kousků a překvapí nejedním trikem.

Firem, které si najímají umělce takového ražení, není málo. Setkáme se s nimi nejen v Las Vegas, ale i v Čechách. Pokud jsme pozváni na firemní večírek, může se stát, že nám někdo před očima vytáhne králíka z klobouku.

magic-1081149_640

Jedním takovým nadšeným a profesionálním kumštýřem je i Martin, který působí i jako moderátor. Zdokonaluje se i v hereckých schopnostech a svému řemeslu se věnuje již od dvanácti let. Vystoupil například na akci společnosti Deutche Leasing Vaskouzelnik, která svým zákazníkům poskytuje finanční poradenství, produkty a služby.

Je zajímavé, že v dřívějších dobách byli kouzelníci pokládáni za šejdíře, kteří svými triky matou ostatním lidem rozum. Dnes toto skvělé a napínavé umění podporují nejen různé firmy, ale jsou středem zájmu i na dětských oslavách, kam je zvou rodiče. Pořádají se soutěže o nejzdatnějšího mistra. A kouzelnické triky nacházejí své uplatnění i na svatbách.

tarot-991041_640

Kouzelníci jsou většinou lidé milí a vstřícní, ale pozorně si hlídají své triky, které neprozradí jen tak někomu. Jsou i soukromé školy kouzel, vedené jako kroužek pro děti. A rozvoj tohoto řemesla je v poslední době značný. Je totiž krásné nechat se pro zábavu ošálit někým nadaným, který má rychlé prsty a dovede odvést Vaši pozornost tak, že Vám před očima předvede kousek, který Vás přivede v úžas.

Nejkrásnější na kouzlech jsou však jejich tajemství, která se mnohdy snažíme marně pochopit, a která nás přivádí v údiv. Například když nám zmizí peněženka ze saka, nebo když před námi umělec roztrhne bankovku.

Doporučené články