Co umístit na hrnek s vlastním potiskem


Když si zadáte do vyhledávače slovní spojení, související s potiskem na keramické hrnky, obvykle se objeví nabídky různých e-shopů, které vám zhotoví požadovaný výtvor podle vaší vlastní invence. Zajistí vám technické prostředky a realizaci, ale samotný návrh je na vašich bedrech.

zelený a růžový hrnek

Méně nebo více? Záleží na okolnostech, zda vás osloví téměř celá plocha potištěná (zpravidla v podobě fotky), anebo jen malé logo, jako připomínka nějaké události. Hrnky se mohou totiž objevit i jako vhodný prezent při různých příležitostech, jako jsou sportovní soustředění, rodinné či školní výlety.

Podpisy spolužáků – bílý hrnek s vlastním potiskem Moje triko s tmavě modrými podpisy spolužáků může být zajímavý nápad, jak si připomenout bezstarostná studentská léta.

Milovníci čajů – chodíte s přáteli alespoň občas do čajovny? Hezkým dárkem pod vánoční stromek se může stát sada několika hrnků, a na každém z nich bude stručný popis nejoblíbenějších čajů – Pu Erh, Pai Mu Tan, Masala chai, Tuareg atd. To samé můžete provést i milovníkům různých odrůd kávy.

hrneček srdce

Kontrasty barev – kontrastující barvy rozveselí mysl a hlavně dají vyniknout původnímu obsahu. Nezapomínejte proto na vhodné kombinace potisku a podkladu, jako je např. modrá a bílá, žlutá a zelená, červená a zelená, bílá a červená. Někdy stačí jen jednobarevné logo, nápis, datum, jméno, a výsledek bude elegantní a vkusný.

Fotky – nejčastěji se na hrnky volí vlastní fotky. Ne vždy se však každá z nich hodí právě na keramiku, resp. na zaoblený tvar. Vybírejte raději jednoduché motivy, špatnou volbou není ani černobílé foto. Nejlépe vyniknou portréty (obličeje), a snímky zvířat a rostlin na světlém pozadí. A pokud sázíte na přírodní panoramata, zajímavé na pohled budou třeba štíty hor s modrými nebesy a bílými obláčky.

Kresby a ornamenty – na hrncích dobře vyniknou i vlastní ornamenty (mandaly), případně kresby, nejlépe karikatury. Máte-li talent a schopnosti takto malovat, můžete tímto způsobem někomu udělat radost, např. svým kolegům v práci. Pěkně vyvedenou úsměvnou karikaturu, nebo krásnou barevnou mandalu ocení každý.

Doporučené články