Radovat se z maličkostí? Umíme to ještě? Víte co je pro vás krása? 

Když řekneme slovo krása, nebo co je pro tebe krásné, každý už začne přemýšlet co je pro něj opravdu krásné. Jsou to šperky, nové auto? Nebo příroda, která se vám líbí, kytka, kterou jste dostali z lásky. Opravdu je pro každého krása něco jiného. Spoustu věcí co jsou pro nás krásné, nemusí být krásné pro druhého člověka. Ale pak je to i na opak, třeba vám oběma se může líbit nějaká věc, kterou společně sdílíte. Může to být třeba váš nový dům, který jste si s vaším partnerem pořídili a máte z něj neskutečnou radost, protože je opravdu krásný. 

Pak je tu krása, která se nám může podepsat na našem obličeji nebo těle. Určitě to zná každá žena. Když jí něco trápí, nebo když je unavená. Ale věřte nebo ne, tohle prožívají i muži. Někteří s tím bojují a jiní na to nedbají.  

přirozená krása

Každá žena je krásná svým způsobem, i když má nějaké nedostatky. Většinou o trápí ženy v mladistvém věku je akné a proto používají make-up a různé přípravky aby akné zamaskovali. Jenomže kolikrát se akné mlže zhoršit. Pak jsou tu různé pupínky, póry nebo černé tečky na pleti. Co ženě taky nepřidá dost pro sebevědomí. A proto kolikrát jsou nešťastné, ale dámy nevěšte hlavu. I se svými malými nedostatky si dokážete najít svého vysněného partnera, který ty vaše nedostatky na vás bude milovat, protože budete pro něj jedinečná. 

Krása těla. Bohužel ať chceme nebo ne. Tak svět se rozdělil na ženy plnoštíhlé a štíhlé. Což kolikrát vede k různým posměškům a dokonce k šikaně. Stačí projet sociální sítě. kde jsou posměškem jak plnoštíhlé dámy tak i ty štíhle, ve směs se do sebe naváží. Je to špatně, protože by jsme my ženy měli držet při sobě. Navzájem se podporovat a respektovat se. Přeci naše tělo toho dokáže tolik přetrpět.

těhotenství

Třeba takový porod. Devět měsíců dokážeme nosit dítě, které následně dokážeme porodit a tak se svým partnerem stvoříme nový život. V těhotenství se nám kůže hodně napíná a je zatěžována a někdy k tomu prostě dojde a některé ženy v tom mají nesmírné štěstí. Ano jsou to strie. Ale nemusíte zoufat a mít kvůli tomu nízké sebevědomí. Se striemi se musíte naučit žít. Bohužel jen tak nezmizí, jen vyblednou. Někdy se tomu prostě nevyhneme, ale na naší kráse nám to neubyde. Protože jsem úžasné a každá strie co nám v těhotenství vznikla stála přeci za to.