Zapojte se i Vy do projektů Adra


Název humanitární a rozvojové organizace Adra, jistě není nikomu neznámý. Adra pomáhá v nouzi lidem v České republice i v zahraničí. Jejím hlavním cílem je poskytovat bezodkladnou pomoc především v případě přírodních katastrof a také se snaží zlepšovat život lidem, kteří jsou odsouzeni žít v chudobě. Součástí této organizace jsou dobrovolnická centra, která propojují ty, kteří ochotně pomáhají potřebným.

 • V České republice se jedná především o seniory, lidi se zdravotním postižením a další občany, kteří se se svou situací s jejich pomocí vyrovnávají mnohem lépe.
  • Adra funguje už od roku 1992.
  • Samotné logo je symbolem vzájemné pomoci a solidarity.

humanitární pomoc

Přidejte se k nám. Budete vítáni

Přivítáme každého, komu není osud bližních lhostejný. Máte zájem o dlouhodobější spolupráci s organizací ADRA? Chcete pro Adru natočit podobný film jako je BanglaKids, který je dílem influencerky #Weef? Díky ní Adra získala přes 100 000 Kč.

 • Další inspirací může být kampaň BanglaBěž Tomáše Poláčka.
  • Tento dobrodruh a novinář magazínu Reportér v roce 2019 přeběhl Bangladéš.
  • Každý den uběhl vzdálenost blížící se maratonu.
  • Celkem na něho čekalo 550 km.

Výsledek? Do kampaně se zapojilo 504 dárců a podařilo se vybrat přes 200 000 Kč. Peníze pomohly 92 dětem z chudinského slumu Čalantika.

světová pomoc

Jakým způsobem se připojit ke spolupráci?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit na linketica.com a nabídnout svůj insta/fb/youtube nápad k této kampani. V nabídce Vašeho prostoru uveďte prosím 1 Kč za propagaci a vymyslete vlastní výzvu na podporu jednoho z našich projektů. Propojíme se s Vámi pomocí chatu v linketice a společně vymyslíme konkrétní podobu spolupráce (založení výzvy na podporu našich projektů, publikace videa k naší vánoční kampani, instastories, vlogy apod.) V případě nejasností pište na michal@linketica.com nebo podpora@linketica.com. Děkujeme i za sdílení naší stránky ke kampani https://linketica.com/adra.

Děkuji

Doporučené články