Vše o keto dietě


Hubnutí, nadváha, kilogramy navíc, diety, to všechno vede tak akorát k tomu, abychom se trápili. A čím to začíná? Jedině tím, že nejsme spokojení se svým tělem. Jakmile si to přiznáme, že už bychom s tím konečně měli něco dělat, je mnohdy pozdě na to, abychom shodili jen jedno nebo dvě kila za běžného denního režimu, kdy se trochu v jedné svačince omezíme a naopak při chůzi po obchodu přidáme na kroku. Většinou už v této době chceme shodit více než jenom pár kilo a hledáme vhodný způsob, jak to udělat.

Trápili jste se už dlouhou dobu hlady, aniž byste na svém těle viděli nějaký výsledek? Zkoušeli jste i jiné metody hubnutí, trápili se v posilovně, jedli jenom rostlinnou stravu nebo nic nejedli celé dny? V tom případě to chce zřejmě změnu. Shodit pár kilogramů určitě jde, jenom na to musíte jít tím správným způsobem. Třeba můžete jíst a přitom hubnout, aniž byst se museli dlouhé hodiny trápit v posilovně. V tomto směru vás rozhodně překvapí keto dieta.

oříšky miska

Diety však nevedou k ničemu, pokud je vedete špatným stylem. Musíte na to jít i trochu rozumě než se jenom trápit hlady. Od toho jsou zde i keto diety. Omezíte příjem sacharidů a cukrů jak je to jen možné a naopak zařadíte do svého jídelníčku více bílkovin a proteinů. Díky tomu v těle navodíte přirozený proces zvaný ketóza, takže vaše tělo začne spalovat uložené tukové zásoby. Tímto způsobem lze shodit tolik kilogramů, kolik si jenom přejete.

Jídla si přitom můžete zakoupit před připravená, vyvážená a obsahující i další vitamíny a cenné látky, které jsou nesmírně důležité pro naše tělo. Díky tomu si nemusíte dělat žádné starosti s vařením nebo vymýšlením. Máte program klidně na několik týdnů dopředu a těšit se můžete na různá jídla a přitom zdravá a vyvážená.

pas, měření

Jídelníček si ale můžete přizpůsobit i podle svých vlastních nákupů. Lze si vařit jídla doma, ale pozor na to, co obsahuje sacharidy. I když to mnohé možná překvapí, tak v takovém jídelníčku by se neměly vyskytovat ani těstoviny, ani rýže, ani brambory. Je mnoho jídel, u kterých si možná nebudete jistí, proto pokud chcete držet opravdovou keto dietu a vidět skutečný výsledek, musíte to dodržovat. Jinak to bohužel nepůjde. Odměnou vám však bude snížení vaší hmotnosti o tolik kilogramů, kolik si vysníte!

Doporučené články