Ačkoliv třeba máte práci, nebo z nějakého důvodu chodit do práce na plný úvazek nemůžete, ale hodila by se vám nějaká ta koruna navíc, existují způsoby, jak si snadno, rychle, a samozřejmě legálně přivydělat. Jaké to jsou?

Roznos letáků

Roznos letáků je jedním z nejčastěji volených způsobů přivýdělku. Jedná se totiž o celkem časově flexibilní brigádu, která je naprosto nenáročná, a můžou ji vykonávat i studenti. Roznos letáků je potřeba v každém městě, či vesnici, a tak je dost možné, že se tato možnost naskytne i vám. Jednoduše si ve volném čase, třeba na večer, uděláte procházku, při níž strkáte letáky do jednotlivých schránek. Letáky jsou k vám domů doručovány pravidelně, a tak se o nic víc starat nemusíte. Nevýhodou jsou celkem nízké platové podmínky.

žena s penězi

Prodej přebytku

Dalším způsobem, jak si snadno a rychle přivydělat nějaké peníze, je prodej toho, co již nepoužíváte, ale mohlo by to ještě někomu posloužit. Stačí udělat doma větší úklid, a jistě pár takových pokladů najdete. Prodat můžete oblečení, elektroniku, starožitnost, nádobí, knihy, nábytek, i sběratelské předměty. K tomu slouží různé internetové bazary a bazárky, kde předmět vystavíte a popíšete během pár minut, a pak jen čekáte, kdo se vám ozve. Čím lepší cenu a popis dáte, tím je větší pravděpodobnost, že předmět rychle prodáte.

mladá uklizečka

Nejlépe je k předmětu přiložit detailní fotografie, a hlavně být upřímní, abyste se vynuhli případné reklamaci, či špatným hodnocením. Předměty pak můžete předat osobně, nebo je odeslat zvolenou dopravní společností.

Úklid

Další formou přivýdělku je často úklid. Může se jednat o víkendový úklid ve firmách, nebo nárazový úklid v domácnostech. Tato brigáda je obvykle celkem slušně placená, a lze se domluvit na čase, který bude vyhovovat oběma stranám, proto ji mohou vykonávat jak ženy na mateřské, důchodci, i lidé zaměstnaní.