Pár stěhovacích tipů pro stěhování v Mladé Boleslavi


Rozmontování nábytku – menší kusy nábytku hravě rozmontujete sami, s těmi velkými vám mohou vypomáhat profesionálové. Stěhovací firmy tuto práci inzerují jako součást jejich profesního vybavení a můžete bez obav počítat i s tím, že vám stěhováci demontují i rozsáhlou šatní skříň, instalovanou na míru. Skříně na míru mohou pak po nastěhování přizpůsobit tamním podmínkám, samozřejmě, pokud je to technicky proveditelné. A pokud se do demontáže pustíte sami, opatřete si včas plastové sáčky se zipem na spojovací materiál. Sáčky je lepší popsat a uložit do nějaké tašky zvlášť, abyste je cestou při stěhování v Mladé Boleslavi Stěhování Mamut někde nevytrousili. Někteří lidé radí sáčky přilepit přímo k nábytkovým dílům, ale je to zbytečné riziko.

provoz na dálnici

Pokojové rostliny – neměli bychom zapomínat, že jde o živé tvory, kteří vyžadují lásku a vydatnou péči. Stěhování rostlin je vždy náročnější zejména na přípravu – řádné zabalení a zajištění před promrznutím nebo ostrým přímým sluncem. Menší rostliny snadno zabalíte do plastové přepravky nebo kartonové krabice, kterou musíte důkladně popsat. Velké a vzrostlé kusy se postěhují samostatně a profesionální stěhováci znají přesné postupy, jak s nimi zacházet. Někdy je na to zapotřebí i početný tým lidí, kteří spolupracují synchronně v čase, jsou to např. situace, kdy se přemísťují palmy v rámci botanických zahrad, zámeckých skleníků atp. Máte-li i vy doma např. v zimní zahradě vysokou palmu, stěhovací firma si s jejím přestěhováním poradí.

krabice na stěhování

Skleněné předměty – balení skla a porcelánu vyžaduje zvláštní pozornost a perfektní značení krabic, ale co byste měli vědět – nejlepší a osvědčený balicí materiál je pro tyto účely bublinková fólie. Spolehlivě ochrání i velmi křehké sklo, podmínkou je pouze balit každý kus jednotlivě a v krabici je důkladně vystlat, aby se nemohly volně pohybovat.

Doporučené články