Originální či trendy šatník?


Originální či trendy šatník?

Každá žena se chce líbit. A každá žena preferuje jiný styl. Ať už je to styl sportovní, hravý, elegantní, nedbale elegantní či retro styl. Dokážete vhodně kombinovat jednotlivé kousky a v obchodech s oblečením pečlivě přebíráte a zkoušíte tem či onen kousek? Nebo si raději necháte poradit od módních stylistů a v obchodech kupujete celé komplety oblečení včetně bot a kabelky? Každá žena má jiný přístup a dává přednost jiným kouskům oblečení. Ale každá se chce především líbit, být trendy a in. Šedé myšky už dávno nejsou žádoucí. Jaké oblečení určitě podtrhne vaši jedinečnost a váš styl?

satnik

Šaty

Většina žen volí raději kalhoty než sukni či šaty. Kalhoty jsou jistě praktické. Ovšem mužské oko se přeci jen raději podívá na slušivé šaty, doplněné pěknými botami na podpatku. Je to přece jen ženštější a jemnější oblečení. Pokud chcete být vskutku originální, vyzkoušejte třeba maskáčové šaty. Jsou ženské a přitom mají velice blízko ke světu drsných mužů. Je to velice neobvyklá kombinace, po které se jistě rád otočí nejeden pár očí. Jsou sportovně laděné, ale přitom velice universální. Určitě najdete mnoho příležitostí, kam by je bylo možné s hrdostí obléci. Jistě si je oblíbí nejen mladá generace, ale prostě každá žena či dáma.

dziny

Sukně

Kolik sukní máte ve své šatníku? A kolik jich opravdu pravidelně nosíte? Jsou to sukně dlouhé či krátké? Mnohé ženy se domnívají, že sukně je vhodná spíše na nějakou společenskou příležitost, ale pro každodenní nošení se příliš nehodí. Opak je pravdou a není třeba se sukní a jejich kombinace s halenkou či módním trikem bát. Trochu zvláštní kategorií jsou kalhotové sukně, které jsou jakýmsi mostem mezi praktickými kalhotami a elegantními sukněmi. Vzhled sukně a pohodlí a praktičnost kalhot. Obvykle se šaty a sukně nosí od jara do podzimu. Ale i v zimním období lze s úspěchem vyrazit v sukni.

Doporučené články