Mobilní telefon je už něco, co opravdu každý má doma. A já nejsem výjimka a ani zbytek mé rodiny. Každý totiž chce mít nějaký mobilní telefon. A ovšem ale jsou samozřejmě i takové případy, kdy lidé chtějí nějaký mobilní telefon, který je úplná novinka a chce ho úplně každý. Já se tomu sice na jednu stranu nedivím, ale řekněte mi, co z toho potom ti lidé mají, když mají nějakou novinku? Já si myslím, že tohle není zase tak moc potřeba, protože mnoho lidí si taky potom uvědomí, že kvalitní a nejnovější mobilní telefon opravdu potom není všechno. Já sama jsem toho byla příkladem, když jsem jednoho dne sháněla nějakou novinku, co se týče mobilního telefonu. A potom jsem byla velice zklamaná z toho, než mě jedna starší paní zastavila a řekla mi, proč bych si přála úplně ten nejnovější mobilní telefon.

Někdo touží po novince.

Já jsem už tu paní znala, dříve se mnou pracovala v práci, ale odešla do důchodu. Pro to věděla o mém přání mít nejnovější mobilní telefon. Já jsem jí řekla, že ten je novější telefonní mobil prostě chci a ona mi řekla, že ale tohle mi štěstí nepřinese. A chvíli jsem nad tím uvažovala a řekla jsem si, že ta paní má vlastně pravdu.

Mobil opravdu není všechno.

A nakonec jsem si vybrala mobilní telefon zlaté střední cesty a zbytek peněz jsem utratila se synem někde na výletě. Podle mého názoru to bylo lepší, protože takhle se synem máme alespoň nějaké zážitky. Mně se tohle opravdu hodně líbilo a jsem ráda, že jsou taky lidé, jako já, kteří si potom uvědomí že bohatství a taky nejnovější mobilní telefon není opravdu vše. A jak byste se zachovali vy, kdyby jste měli na výběr. Mít třeba úplně ten nejnovější mobilní telefon nebo třeba skvělou týdenní dovolenou s rodinou někde u moře v Itálii? Já bych si nyní vybrala jistě dovolenou v Itálii. Ale vím, že dříve bych si samozřejmě vybrala ten nejnovější mobilní telefon. nyní ale vím, že vzpomínky mi zůstanou nastálo, kdežto mobil tedy jistě ne.