Mobilní telefon jsem si vždycky přála, když jsem byla dítě. Chodila jsem asi do třetí třídy, když všechny děti skoro měly mobil. A zase musím říct, že to nebyl žádný mobil snům a nebyl vůbec dokonalý. Protože jednalo se o úplně obyčejné mobilní telefon, kde šlo pouze volat anebo psát sms zprávy. Jenomže v té době jsme všichni věděli, že mobilní zprávy anebo telefonování stojí opravdu velké peníze. Nebylo výjimkou, že minuta hovoru stála třeba padesát korun a sms zpráva dvacet korun. A jistě si taky pamatujete ty časy, kdy volat nebo psát sms opravdu nešlo, protože jsme věčně neměli kredity. Tak z čeho potom volat, že ano? Nyní máme jinou dobu a máme taky jiné mobilní telefony. Dnešní mobilní telefony jsou takové, že skoro zastanou všechnu práci notebooku anebo počítače. Dnešní mobily jsou chytré. Taky se jim právě kvůli tomu říká, chytré mobily. A ty jsou nejlepší.

I na práci je skvělý mobil.

Myslím si, že mobilní telefon má v dnešní době už opravdu každý. Protože mobilní telefon neslouží pouze jenom k telefonování. Já třeba například na svém mobilním telefonu opravdu ráda hraji hry. A taky mám takovou práci, že potřebuji mít mobil stále u sebe. Velmi často totiž pracuji s notebookem, ale samozřejmě se ho nemůžu vzít s sebou ven. Sice můžu, ale je to velmi nepraktické.

I k hudbě je mobil super.

Takže pokud potřebuji odněkud rychle napsat nějaký email, tak jsem ráda, že jsem majitelka chytrého telefonu. Nicméně ale mobily mají další významné funkce, jako například fotoaparát. A asi ne každý po kapsách nosí velký kvalitní fotoaparát. Takže jsme rádi, že máme mobilní telefon, kde si taky můžeme pořídit několik pěkných fotek. A k čemu ještě dále používáte mobilní telefon? Myslím, že mobil taky umí skvěle zahnat nudu. Já se přiznám, že mobil je vážně to poslední, co před usnutím vidím. Nemělo by se to dělat, ale nevyčítám si to.