Zastřešené stadiony
Léto je vhodnou dobou pro to využít nabídku zimních stadionů skrytých pod střechou, které Vám poskytnou nejen místo k pohybové aktivitě a netradičnímu letnímu zážitku, ale také ke zchlazení.
Zjistěte si, zda ve Vašem okolí existuje sportoviště, které podobnou službu během teplých měsíců zajišťuje a uvidíte, že zde strávené odpoledne nebude ztrátou času.
Bruslení v zimě je klasika, ovšem prohánění se po ledě uprostřed července či srpna, to je teprve důvod k tomu vstát od televize a prožít pohybovou aktivitu netradičním způsobem, díky němuž se budete cítit výjimeční.
zimní brusle ilustrace 
Moderní sportovní plochy
Kromě zastřešených sportovišť lze tu a tam narazit také na možnost (kraso)bruslení ve venkovních prostorách, které jsou celoročně udržitelnými. Příkladem takové možnosti jsou moderní bruslící plochy, na nichž lze využívat k pohybu jak nožové, tak také například kolečkové brusle, a to bez ohledu na kalendářní měsíc a panující počasí.
Tak proč podobnou možnost nevyužít (například jako zábavu na nedělní odpoledne s dětmi)?
dívka při bruslení 
Nintendo a další moderní nápady
Ani jedna z uváděných možností Vás příliš neláká? Nechce se Vám shánět prostory, v nichž by bylo možné bruslení skutečně provozovat? Nebo třeba pocházíte z menšího města, případně vesnice, kde podobné vyžití – zejména pak v teplých měsících – není téměř možné?

Pak pro Vás máme ještě jenu alternativu. Jedná se o možnost, která není pohybově tolik typickou, ovšem i při ní je možné se pohnout a třeba i spálit nějakou tu kalorii. Využijte moderních technologií
a pořiďte si zimní sporty do herní konzole, kterých je v současnosti na trhu k dostání celá řada.

Zajisté se nejedná o nejlepší možnou variantu pohybové aktivity, ovšem pro začátek je možné ji brát jako trénink či odrazový můstek k Vašim dalším sportovním činnostem – třeba i těm, k nimž není zapotřebí ledu.