Kamenné obklady do interiérů


Nejčastěji je potkáváme kolem bazénu, na zahradě, jsou s nimi vydlážděny různé cestičky, ale elegantně vypadají například jako obklad v pergole či na terase. Není proto divu, že se posunuly kupředu a jejich další cesta vedla až do interiéru.

Od jisté doby se objevují i v našich domácnostech. Zejména v obývacích pokojích si našly své zastoupení a to jak ve světlejších, tak i tmavších barvách. Odstínů existuje samozřejmě více, ale vsadit můžete také na jistotu, například verzi přírodního kamene.

Chcete mít doma něco originálního, ale zároveň vkusného a moderního? V tom případě jistě oceníte interiérové kamenné obklady.

kámen

Praktické, vzhledné a možnosti neomezené. V jakémkoliv domu nebo objektu s ním můžete obložit každou zeď. Nejčastěji je vídáme jako dekorativní prvek na některé ze stěn v obývacím pokoji. Hodí se i jako obložení za kuchyňskou linkou, ale své mimořádné vlastnosti si zachovává i v náročnějším prostředí na vlhkost jako je koupelna. I zde si můžete vytvořit krásné a elegantní prostředí s přírodním vzorem.

Firmy, obchody, domy, provozy, kanceláře. Na těchto místech, ve velkých či menších prostranstvích využijete právě tento typ obkladu. Vypadá přirozeně, působí vznešeně. Je rozhodně praktický, ale přitom působí velice moderně. Proto se hodí i do kanceláří a různých firem. Haly, přijímací místnosti, recepce, větší i menší prostory, to všechno můžete obložit přírodním dekorem. Inovativní prvek jak do domácností, tak i do těchto různých firem a provozů.

koupelna

Každý kousek je originálem. Nesmíme zapomínat na jedinečný vzor, díky kterému si můžeme připomínat v každé domácnosti tento moderní prvek a jedinečnou formu obložení.

Jedinečná kresba připomíná povrch kamene, ať už si vyberete světlejší či tmavší odstín. Dolaďte svůj domov k dokonalosti. V dnešní době k podobnému obložení velice snadno a lehce najdete i tisíce doplňků, které z vašeho obydlí udělají útulný, přepychový a krásný domov.

Doporučené články