Potěšení, slast, vzrušení, rozkoš a smyslné vyvrcholení to vše zažijete při masáži penisu


Dlouhodobé učení zakořeněné hluboko v historii, jehož části bychom našli v učení Tantry. Na jednu stranu starodávné učení, na druhou moderní způsob, jak si užít života, odplout do něžných a smyslných pocitů a prostě vydechnout. Zbavit se stresu a napětí, ukonejšit svoje ego nebo si jen užít netradičním způsobem tuto zábavu. Moderní i historické, učení starodávné a pradávné, s různými chmaty a praktikami, ale na druhou stranu, hezké, moderní prostředí, něžné masérky, originální novodobé techniky. To vše se ladně snoubí při erotické masáži, zejména pokud si muži vyberou tu, která se zaměřuje na jejich intimní místa, jako je penis.

Chcete vypustit páru? Užít si vzrušení, chtíč i opojnou slast vyvrcholení? Od toho je zde masáž penisu https://mataharisalon.cz/cs/masaz-penisu.

pěna ruc

Právě tato erotická masáž se zaměřuje přímo na intimní část mužského těla, tedy na penis. Ten má tisíce nervových zakončení a je velmi vzrušující užívat si každičký dotek. Orgasmus je nejlepší nechat si až na samotný závěr, ale je možné se samozřejmě domluvit a vyvrcholit klidně několikrát během procedury. Záleží na vašich preferencích. Meze se rozhodně nekladou. Masáž si částečně můžete přizpůsobit, avšak doporučujeme vychutnat si všechny praktiky od něžného laskání a hlazení, přes dráždivější chmaty až po rychlé posunky, které pomohou na konci užít si orgasmus do sytosti.

žena na písku

Začíná se horkou sprchou samostatně nebo s masérkou, po které následuje položení muže na záda a netradiční forma hrátek. Začíná se postupně od beder, přes masáž hýždí a vnitřní strany stehen, až po zaměření se na konkrétní intimní místa.

Stimulace je pozvolná, vrcholí postupně až do samotného závěru.

Neocenitelný pomocník v boji proti rakovině varlat. Tímto způsobem se varlata správně prokrvují. Nastartujete jejich správné fungování. Celý proces je osvěžující. Navíc pomáhá i vašemu tělu. Zejména zlepšuje prokrvení celého organismu, ale také má vliv na dušení pohodu.

Doporučené články