Jako správný muž chcete také dobře vypadat? Ano nemusíte si zrovna kupovat předraženou kosmetiku, abyste se líbil ženám! Máme pár tipů pro vás. Přejete si také jako my, aby i muži dobře vypadali? Ano pokud jste muž a nechcete utrácet několik stovek měsíčně za svůj vzhled, protože si nechcete připadat jako nějaký ten model, který na vás pravidelné kouká z televize, tak pro vás máme několik tipů jak dosáhnout zdravého vzhledu. Každý muž má nějaký ten komplex stejně tak jako každá žena. Jenomže je potřeba s tím něco dělat, a tím nemyslíme to, že byste měli být egocentričtí.

muž

K čemu používat ego, když můžete mít zdravé sebevědomí, a tak si uvědomit hodnotu sama sebe. Vše začíná v hlavě, a proto je důležité abyste si tak sepsal svoje plusy a mínusy, které vás několik let trápí a zaměřil se na to, jak toho dosáhnout. Trápí vás například to, že máte větší břicho než váš kamarád? Jenomže on může sníst všechno zatímco vy snad přibíráte po vzduchu? A není to náhodou naprosto něčím jiným? Ano i genetika dělá svoje, ale kdo má zdravý styl života jako je zdravá strava a pohyb ten si může také velmi rychle pomoci ke své vysněné postavě. Proto nezoufejte a nezahazujte tak své sny a plány, a pokuste se ještě dnes s tím něco udělat.

pero

Čím dříve tím lépe se budete cítit ve svém těle. Pravidelná hygiena dělá také své, a když si občas zaskočíte k Barberovi tak se také nic nestane. Každá žena ocení muže, který o sebe dbá, ale aby se ona vedle něj cítila špatně, protože bude mít na sobě více kosmetiky a parfémů než ona. My muži jsme od přírody zvyklí, že jsme silní a nic nás nerozhodí. Mužnost je ta co nás dělá tak přitažlivými a ženy se po nás mohou zbláznit. Krásně vyrýsované svaly a opálení udělá také svoje. Nebo snad nechcete začínat sami ve fitku? Tak zkuste svého kamaráda nebo souseda, který bude rád, že také někam po celodenním sezení v kanceláři vypadne a nebude to zrovna hospoda. Sami uvidíte tu velkou změnu ve vašem životě.