Muži

Být mužemi bez kosmetiky?

Být mužemi bez kosmetiky?

Jako správný muž chcete také dobře vypadat? Ano nemusíte si zrovna kupovat předraženou kosmetiku, abyste se líbil ženám! Máme pár tipů pro vás. Přejete si také jako my, aby i muži dobře vypadali? Ano pokud jste muž a nechcete utrácet několik stovek měsíčně za svůj vzhled, protože si nechcete připadat jako nějaký ten model, který na vás pravidelné kouká z televize, tak pro vás máme několik tipů jak dosáhnout zdravého vzhledu. Každý muž má nějaký ten komplex stejně tak jako každá žena. Jenomže je potřeba s tím něco dělat, a tím nemyslíme to, že byste měli být egocentričtí.

muž

K čemu používat ego, když můžete mít zdravé sebevědomí, a tak si uvědomit hodnotu sama sebe. Vše začíná v hlavě, a proto je důležité abyste si tak sepsal svoje plusy a mínusy, které vás několik let trápí a zaměřil se na to, jak toho dosáhnout. Trápí vás například to, že máte větší břicho než váš kamarád? Jenomže on může sníst všechno zatímco vy snad přibíráte po vzduchu? A není to náhodou naprosto něčím jiným? Ano i genetika dělá svoje, ale kdo má zdravý styl života jako je zdravá strava a pohyb ten si může také velmi rychle pomoci ke své vysněné postavě. Proto nezoufejte a nezahazujte tak své sny a plány, a pokuste se ještě dnes s tím něco udělat.

pero

Čím dříve tím lépe se budete cítit ve svém těle. Pravidelná hygiena dělá také své, a když si občas zaskočíte k Barberovi tak se také nic nestane. Každá žena ocení muže, který o sebe dbá, ale aby se ona vedle něj cítila špatně, protože bude mít na sobě více kosmetiky a parfémů než ona. My muži jsme od přírody zvyklí, že jsme silní a nic nás nerozhodí. Mužnost je ta co nás dělá tak přitažlivými a ženy se po nás mohou zbláznit. Krásně vyrýsované svaly a opálení udělá také svoje. Nebo snad nechcete začínat sami ve fitku? Tak zkuste svého kamaráda nebo souseda, který bude rád, že také někam po celodenním sezení v kanceláři vypadne a nebude to zrovna hospoda. Sami uvidíte tu velkou změnu ve vašem životě.

Rate this post