Bratři Gibbové se narodili v Manchesteru. S hudbou začali už jako malí kluci a s kamarády si založili svoji první skupinu pod názvem The Rattlesnake. Přestože se rodina přestěhovala do Austrálie, všichni tři bratři už u muziky zůstali. Dokonce si hraním a zpěvem i občas přivydělávali. Už v roce 1960, v době vzniku skupiny Bee Gees, zažívají první větší odezvy od fanoušků. Občas vystupují v hudebních televizních pořadech. A koncertují i v queenslandských pobřežních resortech. Převážně pro turisty, kteří do země přijíždějí. V roce 1962 poprvé zazářili v obrovské show na stadionu v Sydney. Kde vystoupili jako předskokani populárnímu zpěvákovi Chubbymu Checkerovi. Brzy nato podepisují smlouvu s australskou nahrávací společností Spin Records. Se kterou nahrávají svoje první singly. Jejich hudební kariéra se pozvolna rozjíždí. A pro tři muže – bratry Gibbovy, je našlápnuto k úspěchu.

 Návrat bratří Gibbů do Anglie

V sedmdesátých letech, po návratu do rodné Anglie, se bratrům Gibbovým otevírá cesta na americký hudební trh. Dveře jim pomohl odemknout slavný manager skupiny The Beatles – Brian Epstein. Hvězdná kariéra tří bratrů je odstartována. A následují vyprodaná turné po celé světě. Ke kapele se přidávají hudebníci Vince Melouney a Colin Petersen a pro skupinu nastávají zlaté časy. Barry, Maurice a Robin se stávají miláčky publika a na jejich koncerty chodí čím dál tím více lidí. Zcela zaslouženě vyhrávají přední místa hudebních hitparád. V roce 1978 získávají cenu Grammy za hudbu k filmu Horečka sobotní noci.

Vzpomínkový koncert Barryho Gibba

Který slavil velký úspěch i v naší republice. V osmdesátých letech skupina zažívá velice plodné období. Vznikají písně k filmům, sólové projekty a vydávána jsou další alba skupiny Bee Gees. Přes drobné bratrské rozepře se vždycky dokázali sjednotit a pokračovat ve společné tvorbě. Jedna z jejich písní – Stayin´Alive se dokonce využívá jako resuscitační učební pomůcka při nepřímé masáži srdce. Poslední společný koncert bratrů Gibbových, zaznamenaném coby televizní show, byl v roce 2002. V roce 2003 zemřel Maurice Gibb a v roce 2012 jeho dvojče Robin. V září roku 2013 uskutečnil nejstarší z bratrů Barry, na jejich počest, se vzpomínkou na společnou celoživotní hudební tvorbu, první sólové turné. Které potěšilo všechny jejich fanoušky. Bee Gees, kromě stovek koncertů, písní a vydaných desek, mají svoji hvězdu i na Hollywoodském chodníku slávy. A dodnes i řadu věrných posluchačů z celého světa.