Trpíte poruchou erekce? Nelámejte hůl nad svým sexuálním životem


Sex se pro muže může proměnit v noční můru, pokud ho začnou trápit poruchy erekce. Často se v obavě ze selhání milostným hrátkám raději vyhýbá. To je škoda.

Nezdravý životní styl komplikuje ztopoření

Co vlastně může být příčinou poruch erekce? Jde o velmi pestrou škálu faktorů. Jedním z nich může být třeba nezdravý životní styl. Jde kombinaci nadměrné konzumace alkoholu, kouření, fastfoodových, tučných a sladkých jídel, tedy celkově nevhodných stravovacích návyků, dále nedostatku pohybu a sedavého zaměstnání. Velmi negativně na erekci působí také nadváha a zejména obezita, ta je zabijákem kvalitního sexu. Totéž platí i o anorexii, ale ta u mužů není příliš častá. Musíme dodat i to, že s věkem ubývá množství mužského hormonu testosteronu, což se samozřejmě do kvality sexuálního života promítá.

Erekce mužského penisu. Dosáhnout jí není vždy snadné.

Negativní vliv mají i nemoci

Ve hře jsou také různé nemoci, například cukrovka nebo také srdečně-cévní problémy, ale stejně tak i neurologická onemocnění jako například epilepsie, Parkinsonova a Alzheimerova choroba, některá onemocnění jater. Psychické potíže jako deprese, úzkosti, neurotické a psychotické poruchy se také stávají překážkou kvalitního sexuálního života. Také celá škála psychogenních faktorů jako dlouhodobý stres, nedostatek spánku, partnerské neshody nebo pracovní přetížení, ale i obavy z neúspěchu má negativní vliv na milostné hrátky.

K pevné erekci pomůže například generická viagra.

Pomoc existuje

Rovněž užívání některých léků může ztopoření penisu zkomplikovat. Obvykle nejde jenom o jednu příčinu, ale jejich kombinaci. Nejlepším řešením je navštívit lékaře a se svými potížemi se mu svěřit. Ovšem někteří muži trpí studem a nezískají dostatek odvahy do ordinace zajít. Porucha erekce ale má řešení v podobě generické viagry, jak se dočtete na https://kamagra-pro.online/, proto není jediným důvodem pociťovat rezignaci a nad svým sexuálním životem zlomit hůl, když pomoc je k dispozici.

Doporučené články