Skvělá zábava pro malé děti


Pokud máte děti, určitě občas přemýšlíte, jak je zabavit, a jakou zábavnou aktivitu jim vymyslet. Ohyb je pro děti velmi důležitý, protože se díky němu správně vyvíjí motorika, nervová soustava a učí se poznávat svět a svoje tělo. Skvělým způsobem, jak děti vést od malička ke sportu a pohybu, jsou odrážedla. Všichni víme, jak takové odráželo vypadá. Má zpravidla dvě nebo tři kolečka, řídítka a sedlo. Dítě se v něm učí udržet rovnováhu a je to předskokan dětského kola.

holčička na odrážedle

Přemýšlíte, že dítěti nějaké pořídíte?
Určitě není dobré odrážedlo kupovat z druhé ruky. Může být poškozeno a mít skrytou vadu, o čemž nemusí vědět ani prodávající. Je dobré vždycky vybrat nový kus, o kterém máte jistotu, že je ve 100% stavu. Vždy by měla být na prvním místě bezpečnost. S tou jde ruku v ruce nutnost pořízení přilby. Vždy musí dítě jezdit na odrážel s přilbou. Ochráníte ho před velkým úrazem, který si malé děti mohou přivodit během vteřiny.

Máme odrážedla, která si zamilujete vy i vaše děti. Co se týče designu, na své si přijdou kluci i holky. Udělejte radost vašim nejmenším, a pořiďte mu jeho první vlastní dopravní prostředek. Pohybuje se na něm odrážením nohama od země a brzdí se nohama. Vždycky musí mít dítě na odrážedle na očích a nejlépe v dostatečné vzdálenosti od sebe, abyste případně dítě stihli chytit. Jak již bylo řečeno, vždy dbejte na bezpečnost dítěte.

děti s odrážedlem

Jak vybrat odrážedlo?
Není to zase taková věda. Odrážela jsou velikostně podle věku a výšky dítěte. Nejlépe uděláte, když si jej s dítětem přijdete vyzkoušet k nám na pobočku osobně, tak nejlépe zjistíte, které mu padne nejlépe. Vaše dítě bude nadšené https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/nad%25C5%25A1en%25C3%25BD a pohyb ho bude bavit. Připravujte jej postupně na jízdu na kole – díky odrážel bude mít slušný pohybový základ, který se mu bude určitě hodit. Navštivte nás, rádi vám pomůžeme vybrat odrážedlo pro vaše děti.

Doporučené články