Expresní schválení


Ptáte se, jak získat peníze snadno a rychle? Odpověď na tuto otázku vám velice rádi poskytneme. Zařiďte si nebankovní hypotéku. V čem jsou její výhody a jaké produkty to vlastně jsou? Co to pro vás bude znamenat? S celou problematikou se hned obeznámíme.
Expresní schválení je zde připravené pro ty, kteří spěchají. Patříte mezi takové klienty? Potřebujete peníze rychle a bez otálení? Pak se stačí na nás obrátit. Všechno zařídíme, provedeme odhad do 24 hodin a v den podpisu smlouvy můžete dostat peníze!
město štrasburk.jpg
Spotřebitelský úvěr
Do této sekce spadají veškeré úvěry, které nejsou podnikatelské. Tedy všechny takové, které se běžně sjednávají, nebo pro které si jdete do banky. Zprostředkujeme vám úvěr za exkluzivních podmínek.
1. Úroková sazba od 4% p.a. pro klienty s drobným, nebo žádným záznamem v registru dlužníků. Pro ostatní (s většími či vážnějšími záznamy) zde máme úrokovou sazbu od 7% p.a.
2. Splatnost až 30 let.
3. Dostanete až 70% hodnoty nemovitosti.
4. Možná tolerance nižších příjmů.
5. O úvěr může požádat každý, kdo má nad 18 let věku.

Podnikatelský úvěr
Potřebujete hradit výdaje ve vašem podnikání? V tom případě je zde pro vás podnikatelský úvěr. Ten si mohou sjednávat firmy, podnikatelé, OSVČ. S těmito penězi můžete financovat veškeré vaše potřeby v podnikání. Peníze se dají použít také na exekuce.
1. Naše firma je přímým poskytovatelem podnikatelských úvěrů, proto u nás vždy budete mít ty nejlepší podmínky.
2. Do této sekce, podnikatelských úvěrů, řadíme hned několik dalších produktů. Například Americký úvěr bez doložení příjmů a bez registrů a mnoho dalších.
papírové peníze v ruce.jpg

Stačí 10 fotografií

Co pro získání úvěru musíte udělat? Zaslat nám e-mailem 10 fotografií vaší nemovitosti. Odhad se dá vyřídit i do 24 hodin. Ten samozřejmě neplatíte, provedeme všechno za vás. Na začátku neplatíte žádné poplatky. Zaměřujeme se také na klienty, kteří již mají nějaké problémy s financováním svého podnikání nebo mají finanční problémy v soukromém životě.

Doporučené články