Mobil

Mobil i pro děti

Mobilní telefony jsou v dnešní době tak rozšířené, že by spíše bylo divné, kdyby někdo mobilní telefon neměl. Myslím si, že i malé děti v dnešní době už mají telefon, protože je to pro rodiče velice praktické, protože rodiče jenom zavolají takhle dítěti a ihned ví, kde je dítě je. A takhle to samé jsem udělala já se svým synem. Mému synovi je deset let a jsem opravdu ráda, že i můj syn má mobilní telefon. A syn sice nemám mobilní telefon, který by stál dvacet tisíc korun anebo deset tisíc korun, ale můj syn má obyčejný mobilní telefon. Tedy jsem dala za mobil tři tisíce korun. A mohu potvrdit, že syn byl z mobilního telefonu naprosto nadšený a je rád, že tento mobilní telefon má.

I děti zajímá dnešní technika.

Nejlepší taky na tom je, že i tak levný telefon může mít perfektní schopnosti a je tak dokonalý, že se synovi opravdu kdykoliv dovolám. Navíc se prima, že všude u nás v republice a už je tak skvělé pokrytí, že se nemusím obávat, že bych se synovi třeba nedovolala z důvodu, že třeba někde není signál anebo je opravdu hodně špatný.

Mobil je už zcela samozřejmý u všech.

Takže jsem ráda, že syn nesouhlasí s tím, že se taky můžu občas podívat přes speciální aplikaci, kde je GPS, kde alespoň vím, kde se můj syn zrovna nachází. Protože my se synem před sebou nemáme vůbec žádné tajemství, nic neskrýváme, takže jsem opravdu ráda, že takhle alespoň vím, kde se přesně můj syn nachází. A jsem ráda, že takhle mi to syn umožňuje, protože alespoň díky mobilnímu telefonu vím, že můj syn je v pořádku. A taky je prima, že když syn končí v kroužku třeba o něco dříve nebo později, tak stačí, aby mi syn napsal sms zprávu, že mám přijet později anebo dříve autem. A takhle alespoň víme oba dva, na čem jsme. Myslím si, že přeci nemá smysl dětem zakazovat mobilní telefon, když doba jde dopředu a mobilní telefon je vlastně už tak docela braný jako klasika. 

Rate this post